• Innowacyjne rozwiązania
    Innowacyjne rozwiązania
  • Wieloletnie doświadczenie
    Wieloletnie doświadczenie
  • Profesjonalna realizacja
    Profesjonalna realizacja
Inspiracje:
Egzotyczna podłoga
Saturday, 10 May 2014 21:15

Podłogi z egzotycznych gatunków drewna stają się coraz bardziej popularne. Zwracają uwagę i przyciągają swoją? egzotyką. Parkiety z krajowych gatunków, takich jak dąb, jesion, buk, orzech, klon, modrzew czy brzoza są bardzo popularne i przez to opatrzyły się.
Read more...
 
Funkcjonalny dom
Monday, 18 March 2013 10:42

   

   Aranżując przestrzeń w nowym domu warto pomyśleć o kilku zasadach, które pomogą uniknąć błędów, o których będziemy długo pamiętać. Często jest tak, że urządzając dom, nie mamy gotowej koncepcji, sami nie wiemy co nam się podoba. W takim wypadku warto odwiedzić strony internetowe o tematyce dekoratorskiej i poprzeglądać pisma podejmujące te zagadnienia.
Read more...
 
Wybór schodów, krok po kroku
Tuesday, 26 February 2013 18:56

 
    Schody to ważny element każdego domu. Ich zadaniem jest zapewnienie sprawnej komunikacji, ale mają też ważne znaczenie estetyczne. Od tego jakie schody wybierzemy zależy często jaki charakter będzie miało całe pomieszczenie, szczególnie, jeżeli znajdują się w centralnym punkcie domu.     Ich dobór jest szczególnie ważny, gdy schody umiejscowione są w salonie ? muszą harmonizować z wystrojem wnętrza.
Read more...
 
Zwiedzamy dom w Ratajach
Saturday, 02 February 2013 11:03

Zapraszamy Państwa do fotograficznego zwiedzania domu w Ratajach. Poniżej prezentujemy bogaty zbiór zdjęć większości pomieszczeń, który przybliży Państwu wygląd budynku od wewnątrz.Read more...