• Innowacyjne rozwiązania
    Innowacyjne rozwiązania
  • Wieloletnie doświadczenie
    Wieloletnie doświadczenie
  • Profesjonalna realizacja
    Profesjonalna realizacja
Technologia:
Okna energooszczędne
Wednesday, 04 September 2013 08:51

    Okan Winergetic Premium firmy Oknoplast,  to nasza propozycja do domów energooszczędnych. Ich wysoka jakość została potwierdzona  godłem promocyjnym Teraz Polska.
Read more...
 
Winergetic Premium Passive
Sunday, 04 August 2013 18:47


W naszej ofercie mamy najnowszy model okien firmy Oknoplast - Winergetic Premium Passive. Model ten spełnia wymogi dla budynków pasywnych oraz został nagrodzony godłem Teraz Polska.
Read more...
 
Okna na szóstkę
Tuesday, 25 June 2013 17:50

Jeżeli wyglądać przez okno, to tylko przez najlepsze. Dom drewniany potrzebuje okien znakomitych oraz efektownych.
Naszym Klientom oferujemy okna i drzwi balkonowe najwyższej jakości.
Read more...
 
Ubieramy dom
Wednesday, 06 February 2013 10:04
     Elewacja jest to zewnętrzna powierzchnia budynku. To warstwa domu, która chroni przed działaniem czynników atmosferycznych, takich ja wiatr, opady czy niekorzystne temperatury. Stanowi ona również barierę ochronną przeciw uszkodzeniom mechanicznym. Wybierając tynki na elewację należy pamiętać, że nie tylko wygląd się liczy, ale przede wszystkim funkcjonalność.
Read more...
 
Podbitka dachowa
Monday, 14 January 2013 10:04

Podbitka dachowa to ważny elemet każdego budynku. Drewniane domy prezentują się wyjątkowo, jeżeli mają dobrze wykonaną podbitkę dachową. Nasza firma stosuje deskę podbitkową, boazeryjną i elewacyjną o szerokości 121 mm, 146 mm i 196 mm, dostępną w długościach do 6 metrów. Materiał pochodzi wyłącznie z drewna świerkowego o cienkich słojach rocznego przyrostu ze skandynawskich i syberyjskich zasobów leśnych. Deski można zastosować wewnątrz pomieszczeń na sufity i ściany oraz jako podbiciówkę na elewacje.

 
 Zapewniamy:
 
- szeroką paletę kolorów bejc renomowanej firmy Tikkurila
- trójwarstwową konserwację preparatami do drewna firmy Tikkurila, które wpływają na znakomitą trwałość i wysoką jakość naszego produktu
- dwukrotne malowanie wodorozcieńczalnym, modyfikowanym olejem do drewna Pinja W-Oil wraz z bejcą, zalecanym do powierzchni w wilgotnych miejscach na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń i chroniącym drewno przed wilgocią, brudem, pleśnią i sinieniem
- trzecią warstwę z farby nawierzchniowej Pinjasol Pro, która jest bezbarwnym, rozpuszczalnikownym, jednoskładnikowym preparatem na bazie oleju lnianego i daje efekt półmatu oraz zapobiega utracie barwy bejcy na drewnie.

Podbitka dachowa to element domu drewnianego, któremu warto poświęć uwagę, starannie dobrać jej kolor, aby dobrze komponowała się z elewacją i kolorem dachówki.


 
Dom z drewna - dlaczego warto?
Monday, 10 December 2012 10:28
Budowa domu drewnianego ma bardzo wiele zalet. Podstawową jest bardzo krótki czas realizacji inwestycji, około trzy miesiące od rozpoczęcia prac ziemnych.
Read more...
 
Długowieczne schody
Tuesday, 27 November 2012 15:08

Schody to ważny element każdego budynku, szczególnie jeżeli jest to dom z drewna. Pełnią one funkcję zarówno praktyczną, ułatwiają komunikację w obrębie domu, jak również estetyczną. Odpowiednio dopasowane do budynku mogą stać się jego największą ozdobą, ponieważ najczęściej znajdują się w najbardziej reprezentatywnym miejscu - przy głównym wejściu.
Read more...
 
Opis techniczny
Monday, 22 October 2012 20:20
 

 

Opis techniczny domu mieszkalnego w technologii szkieletu drewnianego.

Read more...