• Innowacyjne rozwiązania
    Innowacyjne rozwiązania
  • Wieloletnie doświadczenie
    Wieloletnie doświadczenie
  • Profesjonalna realizacja
    Profesjonalna realizacja
Inspiracje:
Egzotyczna podłoga
10 maja 2014

Podłogi z egzotycznych gatunków drewna stają się coraz bardziej popularne. Zwracają uwagę i przyciągają swoją? egzotyką. Parkiety z krajowych gatunków, takich jak dąb, jesion, buk, orzech, klon, modrzew czy brzoza są bardzo popularne i przez to opatrzyły się.
czytaj więcej…
 
Funkcjonalny dom
18 marca 2013

   

   Aranżując przestrzeń w nowym domu warto pomyśleć o kilku zasadach, które pomogą uniknąć błędów, o których będziemy długo pamiętać. Często jest tak, że urządzając dom, nie mamy gotowej koncepcji, sami nie wiemy co nam się podoba. W takim wypadku warto odwiedzić strony internetowe o tematyce dekoratorskiej i poprzeglądać pisma podejmujące te zagadnienia.
czytaj więcej…
 
Wybór schodów, krok po kroku
26 lutego 2013

 
    Schody to ważny element każdego domu. Ich zadaniem jest zapewnienie sprawnej komunikacji, ale mają też ważne znaczenie estetyczne. Od tego jakie schody wybierzemy zależy często jaki charakter będzie miało całe pomieszczenie, szczególnie, jeżeli znajdują się w centralnym punkcie domu.     Ich dobór jest szczególnie ważny, gdy schody umiejscowione są w salonie ? muszą harmonizować z wystrojem wnętrza.
czytaj więcej…
 
Zwiedzamy dom w Ratajach
02 lutego 2013

Zapraszamy Państwa do fotograficznego zwiedzania domu w Ratajach. Poniżej prezentujemy bogaty zbiór zdjęć większości pomieszczeń, który przybliży Państwu wygląd budynku od wewnątrz.czytaj więcej…