• Innowacyjne rozwiązania
    Innowacyjne rozwiązania
  • Wieloletnie doświadczenie
    Wieloletnie doświadczenie
  • Profesjonalna realizacja
    Profesjonalna realizacja
Technologia:
Okna energooszczędne
04 września 2013

    Okan Winergetic Premium firmy Oknoplast,  to nasza propozycja do domów energooszczędnych. Ich wysoka jakość została potwierdzona  godłem promocyjnym Teraz Polska.
czytaj więcej…
 
Winergetic Premium Passive
04 sierpnia 2013


W naszej ofercie mamy najnowszy model okien firmy Oknoplast - Winergetic Premium Passive. Model ten spełnia wymogi dla budynków pasywnych oraz został nagrodzony godłem Teraz Polska.
czytaj więcej…
 
Okna na szóstkę
25 czerwca 2013

Jeżeli wyglądać przez okno, to tylko przez najlepsze. Dom drewniany potrzebuje okien znakomitych oraz efektownych.
Naszym Klientom oferujemy okna i drzwi balkonowe najwyższej jakości.
czytaj więcej…
 
Ubieramy dom
06 lutego 2013
     Elewacja jest to zewnętrzna powierzchnia budynku. To warstwa domu, która chroni przed działaniem czynników atmosferycznych, takich ja wiatr, opady czy niekorzystne temperatury. Stanowi ona również barierę ochronną przeciw uszkodzeniom mechanicznym. Wybierając tynki na elewację należy pamiętać, że nie tylko wygląd się liczy, ale przede wszystkim funkcjonalność.
czytaj więcej…
 
Podbitka dachowa
14 stycznia 2013

Podbitka dachowa to ważny elemet każdego budynku. Drewniane domy prezentują się wyjątkowo, jeżeli mają dobrze wykonaną podbitkę dachową. Nasza firma stosuje deskę podbitkową, boazeryjną i elewacyjną o szerokości 121 mm, 146 mm i 196 mm, dostępną w długościach do 6 metrów. Materiał pochodzi wyłącznie z drewna świerkowego o cienkich słojach rocznego przyrostu ze skandynawskich i syberyjskich zasobów leśnych. Deski można zastosować wewnątrz pomieszczeń na sufity i ściany oraz jako podbiciówkę na elewacje.

 
 Zapewniamy:
 
- szeroką paletę kolorów bejc renomowanej firmy Tikkurila
- trójwarstwową konserwację preparatami do drewna firmy Tikkurila, które wpływają na znakomitą trwałość i wysoką jakość naszego produktu
- dwukrotne malowanie wodorozcieńczalnym, modyfikowanym olejem do drewna Pinja W-Oil wraz z bejcą, zalecanym do powierzchni w wilgotnych miejscach na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń i chroniącym drewno przed wilgocią, brudem, pleśnią i sinieniem
- trzecią warstwę z farby nawierzchniowej Pinjasol Pro, która jest bezbarwnym, rozpuszczalnikownym, jednoskładnikowym preparatem na bazie oleju lnianego i daje efekt półmatu oraz zapobiega utracie barwy bejcy na drewnie.

Podbitka dachowa to element domu drewnianego, któremu warto poświęć uwagę, starannie dobrać jej kolor, aby dobrze komponowała się z elewacją i kolorem dachówki.


 
Dom z drewna - dlaczego warto?
10 grudnia 2012
Budowa domu drewnianego ma bardzo wiele zalet. Podstawową jest bardzo krótki czas realizacji inwestycji, około trzy miesiące od rozpoczęcia prac ziemnych.
czytaj więcej…
 
Długowieczne schody
27 listopada 2012

Schody to ważny element każdego budynku, szczególnie jeżeli jest to dom z drewna. Pełnią one funkcję zarówno praktyczną, ułatwiają komunikację w obrębie domu, jak również estetyczną. Odpowiednio dopasowane do budynku mogą stać się jego największą ozdobą, ponieważ najczęściej znajdują się w najbardziej reprezentatywnym miejscu - przy głównym wejściu.
czytaj więcej…
 
Opis techniczny
22 października 2012
 

 

Opis techniczny domu mieszkalnego w technologii szkieletu drewnianego.

czytaj więcej…